استفاده از محتویات این وبگاه با ذکر منبع مجاز است

۱۳۹۱ اسفند ۲۲, سه‌شنبه

یکسال دوری ریانا از موسیقی پاپ


 

شیداسب کاویانی

 

ریانا خواننده پاپ تصمیم دارد که برای یک سال از دنیای موسیقی دوری کند. به گفته رایان سی‌کرست، مجری شوی تلویزیونی آمریکن آیدل؛ نزدیکان ریانا بر این باورند که او پیش از ضبط و تهیه آلبوم بعدی خود تصمیم گرفته که به مدت یک سال استراحت کند.

سی‌کرست گفت: ریانا هفت آلبوم موفق در طی هفت سال راهی بازار کرده است. او همچنین در این مدت کنسرت های متعددی در سراسر دنیا اجرا کرده است که کار طاقت فرسایی است. طبق آمار سایت دانلود و استریمینگ سپاتیفای در طول شش ماه گذشته آهنگ های ریانا بیشتر از هر خواننده زن دیگری استریم شده است، بریتنی اسپیرز و تیلور سوایفت در رده های بعدی قرار دارند.

 

جاستین بیبر
 
 
 
 

جاستین بیبر در سومین شب کنسرت خود در لندن به دلیل تنگی نفس نتوانست کنسرت خود را کامل اجرا کند.

بیبر هنگام اجرای برنامه بر روی سن، دچار تنگی نفس شد و مجبور شد که برای دریافت کمک های امدادی به پشت صحنه برود. پس از این اتفاق، مدیر او بر روی صحنه حاضر شد و از هوادارانش تقاضا کرد که صبور باشند زیرا با اینکه از بیبر درخواست شده که به بیمارستان برود ولی او بعد از پنج دقیقه بر می گردد و کنسرت را تمام می کند، اما قدرت تحرکش کمتر شده است.

بیبر بعد از بیست دقیقه بار دیگر به صحنه برگشت و با توان کمتری دو آهنگ دیگر را اجرا کرد.

تعدادی از هوارادان بیبر بعد از این اتفاق از او دلخور شدند زیرا او هفته پیش نیز در اجرای یکی دیگر از کنسرت هایش دو ساعت تاخیر داشت که خشم والدین این هواداران نوجوان را برانگیخت. بیبر پس از این اتفاقات در توییتر خود که سی و پنج میلیون نفر آن را دنبال می کنند از هوادارانش عذرخواهی کرد.

 

بونی تایلر

بونی تیلور، خواننده معروف پاپ دهه هشتاد اهل ولز قرار است تا بریتانیا را در مسابقه یورو ویژن نمایندگی کند. او با آهنگ های Heartache It's A Heartache. Total Eclipse Of The Heart and Holding Out For A Hero. در دهه هشتاد به شهرت رسید.

مسابقه یورو ویژن یکی از قدیمی ترین شوهای تلویزیونی در دنیا است که از سال ۱۹۵۶ تا امروز هر سال برگزار می شود. این مسابقه بین کشور های عضو اتحادیه اروپا انجام می شود. تخمین زده می شود که این مراسم بین صد تا ششصد میلیون بیننده در سراسر دنیا دارد.

تیلور ترانه Believe In Me ساخته Desmond Child را در این مراسم اجرا می کند. نماینده سال گذشته بریتانیا در این مسابقه Engelbert Humperdinck خواننده هفتاد و هشت ساله انگلیسی بود که در دهه شصت میلادی بسیار مشهور بود. او مقام بیست و چهارم از بیست و پنج نفر شرکت کننده در این مسابقه را کسب کرد.

 
 بی بی سی
 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر